YAZ döneminde özellikle Ege, Akdeniz ve Kıbrıs bölgelerine otel, ulaşım ve transfer içeren paket turlarla yılın yorgunluğunu geride bırakacağınız tatil fırsatları sunuyoruz.

YURTDIŞI turlarımız Yunanistan'dan Çin'e 50’nin üzerinde destinasyonu kapsıyor. Vize alımında danışmanlık ve aracılık hizmeti veriyoruz.
KÜLTÜR turlarımızla ülkemizin dört bir tarafını sizlerle geziyor ve keşfediyoruz. Lüks ve konforlu otobüslerimiz, özenle seçilmiş otellerimiz ve tecrübeli rehberlerimizle keyifli geziler yapıyoruz.
Kdöneminde başta kayak ve kaplıca olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı tatil seçenekleri sunuyoruz.
BALAYI çiftlerimize ayrıcalıklı konaklama, lüks araçlar ile transfer ve spa gibi hizmetler sunarak bu özel günlerini unutulmaz kılıyoruz.
KİŞİYE ÖZEL TATİL planlamak isteyen misafirlerimize unutulmayacak tatil alternatifleri sunuyoruz. Maldivler'de egzotik bir tatil ya da Tanzanya'da safari. Hayalinizdeki tatili size yaşatıyoruz.
 

Yurtiçinde 35 yurtdışında 50'nin üzerinde destinasyonu kapsayan yüzlerce tatil alternatifi sunuyoruz. Tecrübeli ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile birlikte, sizin istekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda, konaklama, ulaşım ve transfer içeren tatil paketleri hazırlıyoruz. Misafirlerimize ofisimizde, telefonda ve e-mail yoluyla tatil danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Misafir memnuniyetini her zaman önceliklendiren hizmet anlayışımızla, sadece seyahat öncesinde değil, seyahat süresince ve seyahat sonrasında da sizlerin yanındayız.

Misafirlerimiz peşin veya vade farksız taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanmakta ve ödemelerini ofisimize gelerek, teleorder formu veya havale yoluyla yapabilmektedir.

Tur seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 

Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sok. No:21 Seba Office Boulevard, B Blok Kat:2 No:15 34485 Sarıyer, İstanbul
Tel: (0212) 241 42 88   Faks: (0212) 241 30 45   GSM: (0533) 962 90 27   E-mail: info@nordentour.com
Copyright @ Seyfe Turizm A.Ş. 2007