İşimize duyduğumuz sevgi ve heyecan
Yaptığımız işe duyduğumuz sevgi, heyecan ve bunun sonucunda misafirlerimizin memnuniyetinin bize yaşattığı keyif ve coşku verdiğimiz hizmeti her gün daha da iyileştirmek ve geliştirmek adına bize güç veriyor.

20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi
Seyahat acentacılığına ek olarak turizm-otelcilik ve yiyecek-içecek sektörlerinin de dahil olduğu faaliyet alanlarında uzun yıllardır başarıyla hizmet veriyoruz. 20 yılı aşkın süredir içinde olduğumuz hizmet sektöründe edindiğimiz deneyim ve bilgi birikiminin sonucunda felsefemiz “Hizmet tanımını kişilerin ihtiyacı ve istekleri belirler.” olmuştur. Bu felsefeden hareketle, sizlerin değişen ihtiyaç ve istekleriyle şekillenen dinamik bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

Profosyonel ekibimiz
Seyahat etmeyi bir yaşam felsefesi olarak algılayan ve farklı alanlarda edindikleri tecrübelerini Norden Tour yatırımı ile aile şirketinde değerlendirmeyi hedefleyen eğitimli, genç ve dinamik ekibimizle sadece seyahat acentacılığı alanında değil, turizm sektörünün genelinde kalite çıtasını yükseltmeyi hedefliyoruz.

Butik hizmet  
Hizmet anlayışımız sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi karşılayacak maksimum esnekliğe sahip olmak ve hizmetlerimizi bu doğrultuda şekillendirmektir. Bu noktada, küçük ama hareket alanı geniş bir firma olmanın avantajını sonuna kadar kullanıyoruz.   

Alanında lider iş ortakları
Bütün seyahat ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı kolaylaştırmak için alanında lider stratejik ortaklarımızla birlikte size geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sok. No:21 Seba Office Boulevard, B Blok Kat:2 No:15 34485 Sarıyer, İstanbul
Tel: (0212) 241 42 88   Faks: (0212) 241 30 45   GSM: (0533) 962 90 27   E-mail: info@nordentour.com
Copyright @ Seyfe Turizm A.Ş. 2007