Vize Hizmetlerimiz
Bizimle gerçekleştireceğiniz yurtdışı seyahatlerinizin bir parçası olarak vize işlemlerinizde sizlere yardımcı olabiliriz.

Vize için gerekli evraklar listesini bize iletmenizi takiben belgelerin tam olduğunun kontrolünü yapıyor ve evraklarınızın konsolosluğa teslim edilmesini sağlıyoruz. Vize verme kararı tamamen konsolosluğun inisiyatifinde olmakla birlikte belgelerinizin eksiksiz olması için gerekli yönlendirmeyi yapıyor ve bireysel başvurularınızda yaşayacağınız olası hataları ve zaman kaybını önlüyoruz.

Vize için gerekli evraklar listesine www.vizeci.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama
Yurtiçi ve yurtdışında istediğiniz özelliklerde ve fiyatlarda araç kiralama imkanı sunuyoruz. Araç portföyümüzde çok lüks araçlardan standart araçlara ve yolcu otobüsüne kadar birçok seçenek bulunmaktadır. İsterseniz aracınızı şoförlü olarak da kiralayabilirsiniz.

Transfer Hizmetleri
Yurtiçi ve yurtdışında havaalanı ile otel arasında veya istediğiniz herhangi bir destinasyona transfer hizmeti sağlıyoruz.

Diğer Hizmetler
A Grubu seyahat acentası olarak bütün seyahat ve organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetler sunabiliriz. İstekleriniz için bize her zaman ulaşabilirisiniz.
 

Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sok. No:21 Seba Office Boulevard, B Blok Kat:2 No:15 34485 Sarıyer, İstanbul
Tel: (0212) 241 42 88   Faks: (0212) 241 30 45   GSM: (0533) 962 90 27   E-mail: info@nordentour.com
Copyright @ Seyfe Turizm A.Ş. 2007